Automat do sprzedaży: samoobsługowe szafki do przechowywania

Zapewnij szereg usług:
– bezpieczeństwo rzeczy
– ładowanie telefonów
– dostawa pizzy i wezwanie taksówki
– reklama
Zorganizuj swój własny biznes za pomocą prostej i popularnej usługi z przychodem 12250 zł miesięcznie


Będziesz mógł zorganizować własny biznes, ponieważ:

Łatwy start od 19350 zł

Dochód pasywny 12250 zł na miesiąc

Szybki zwrot w ciągu 4-6 miesięcy

Bezpieczeństwo gwarantowane w 14 krajach

0
lat na rynku
0
krajów, w których projekt jest realizowany
0
zrealizowanych projektów
0
Średni dochód PLN / miesiąc dla jednego kompleksu

Dlaczego nasz sprzęt generuje przychody?

-1-

Wysoki poziom jakości

Kontrolujemy każdy etap produkcji. Przed wysłaniem kompleksu nasi specjaliści go montują i sprawdzają wydajność
​​-2-

Przychody z wielu usług

Oprócz bezpieczeństwa rzeczy kompleks może świadczyć usługi ładowania urządzeń mobilnych; płatny dostęp do Internetu; usługi zamawiania taksówek i pizzy; aparatura sprzedażowa i sprzedaż wycieczek
-3-

Profesjonalne wsparcie

Nasz zespół wsparcia jest zawsze w kontakcie dla Twojej komfortowej pracy. Pomożemy w rozwiązaniu wszelkich problemów i niezwłocznie doradzimy w tej sprawie.
-4-

Skalowanie biznesu

Z naszego doświadczenia wynika, że ​​w pierwszym roku instalujesz 1-2 kompleksy plażowe, aw następnym roku już 8-10 kompleksów

Charakterystyka i wyposażenie

Charakterystyka i wyposażenie

Przykład realizacji w Polsce

Jak działamy

Po wypełnieniu wniosku manager kontaktuje się z Tobą

sporządzenie zamówienia

Po wypełnieniu wniosku kierownik kontaktuje się z Tobą, odpowiada na pytania, demonstruje działanie sprzętu i składa zamówienie

Realizujemy pełny zamknięty cykl produkcyjny od opracowania do wprowadzenia na rynek sprzętu

Produkcja 25-40 dni

Realizujemy pełny zamknięty cykl produkcyjny od opracowania do wprowadzenia na rynek sprzętu, co pozwala nam wprowadzić ACH na rynek w niskiej cenie bez utraty jakości

Dostawa do dowolnego miejsca w Polsce i na całym świecie

Dostawa 2-7 dni

Dostawa do dowolnego miejsca na świecie. Pomagamy wybrać trasę i przewoźnika. Przygotowujemy cały pakiet niezbędnych dokumentów i kontrolujemy wysyłkę, odprawę celną i przepływ towarów

Zestaw szafek zawiera wszystkie niezbędne narzędzia do montażu

Instalacja i montaż

Zestaw szafek zawiera wszystkie niezbędne narzędzia do montażu. Sprzęt można szybko i łatwo zmontować i uruchomić.
Możemy zapewnić specjalistę do montażu i strojenia ACX.

Ważne jest dla nas, aby samoobsługowe szafki magazynowe działały bezawaryjnie i zapewniały usługi wysokiej jakości

Wsparcie techniczne

Ważne jest dla nas, aby komory magazynowe MVK MASH działały bezawaryjnie i zapewniały usługi wysokiej jakości. Nasze wsparcie techniczne pomoże w kwestiach związanych z obsługą, konfiguracją i prawidłową obsługą sprzętuCzęsto zadawane pytania

Nasz sprzęt jest certyfikowany w Polsce, całej Europie, na Ukrainie i w Rosji. Potwierdzają to następujące certyfikaty:

Certyfikat CE: 171299008
Certyfikat UA: 1.001.012622-16
Certyfikat RU: D-UA.AB45.B.7847

Po produkcji sprzęt się wysyła do magazynu, gdzie go odbieramy i sprawdzamy funkcjonalność każdego elementu. Z naszego magazynu możemy wysyłać sprzęt do dowolnego miejsca na świecie, według najkorzystniejszych taryf firm transportowych.

Przygotowujemy cały pakiet niezbędnych dokumentów, samodzielnie przeprowadzamy wysyłkę, kontrolujemy odprawę celną i przepływ towarów. Musisz tylko odebrać towar na miejscu.

Standardowa gwarancja na automatyczne szafki wynosi 1 rok, ale jeśli chcesz, możesz przedłużyć ją do 7 lat w momencie podpisywania umowy.

Gwarancja dotyczy wyłącznie elementów elektronicznych i elektrycznych.

Jesteśmy międzynarodową firmą z 11-letnim doświadczeniem, która dostarczyła i uruchomiła 178 szafek plażowych w 14 krajach. 

Ponadto podpisujemy międzynarodową umowę, która reguluje relacje między klientem a usługodawcą.

Ponieważ każdego roku zajmowane są najlepsze miejsca na plaży, w galeriach, na dworcach, lotniskach, miejscach z dużą ilością turyści. Firma jest nowa, ale szybko nabiera tempa. Zainstaluj szafki w tym roku i zarezerwuj miejsce na dochodowy bisnes.

automat do sprzedaży

Chcesz kupić automat do sprzedaży i zacząć zarabiać jak najwcześniej? Sugerujemy zwrócenie uwagi na automatyczne szafki. Nie będziesz musiał śledzić sprzedaży, dostaw towarów i stałego monitorowania. A to oznacza, że ​​biznes może być całkowicie autonomicznym.

Obecnie usługa przechowywania bagażu i rzeczy osobistych jest bardzo pożądana, szczególnie w miejscowościach wypoczynkowych i stolicach. Turyści i goście miasta chętnie korzystają z samoobsługowych szafek zainstalowanych na stacjach i w zatłoczonych miejscach oraz z dodatkowej funkcjonalności:

 • Przechowywanie kluczy do mieszkań.
 • Wi-Fi.
 • Uzupełnienie konta.
 • Wezwanie taksówki.
 • Ładowania telefonów komórkowych.
 • Wbudowane automaty vendingowe.

Udane przykłady naszych klientów wykazują wysoką rentowność i niskie okresy zwrotu

Jesteśmy bezpośrednimi producentami zautomatyzowanych szafek do przechowywania bagażu i związanego z nim sprzętu, od oprogramowania do montażu na miejscu instalacji. Dzięki temu osiągamy konkurencyjną cenę i możemy zaoferować naszym klientom franczyzę na korzystnych warunkach. Nasz sprzęt jest objęty gwarancją, certyfikowany i spełnia wszystkie wymagania dotyczące niezawodności i bezpieczeństwa.

Rodzaje przechowalni bagażu

 • Na plaże. Bezpieczeństwo rzeczy osobistych na plaży, w ośrodku narciarskim i innych miejscach rekreacji oraz w tłumie jest zawsze ostre. Możesz umieścić swoje kosztowności w szafkach i nie martwić się o ich bezpieczeństwo, a wbudowane dodatkowe usługi jeszcze bardziej zwiększą popularność usług.
 • Dla dworców PKP, dworców autobusowych i lotnisk. Instalowanie szafek na terenie dworców, a także lotnisk są bardzo wygodne dla gości miasta i podróżników. Tutaj możesz zostawić bagaż, naładować telefon komórkowy, wezwać taksówkę do żądanego miejsca.
 • Do szatni. W miastach turystycznych szatnia lub przechowalnia zyskuje coraz większą popularność. Jest to specjalnie wyposażony lokal do przechowywania bagażu w centrum miasta z dostępem 24/7. Turyści mogą zostawić tutaj swój bagaż, zakupy i kosztowności, otrzymać lub zostawić klucz do wynajmu mieszkania, naładować swój telefon itp.
 • Dla supermarketów. Instalowanie automatycznych szafek w sklepach i centrach handlowych zwiększy zaufanie klientów i zwiększy sprzedaż.
 • Paczkomaty. Mogą być zainstalowane w punktach dostawy zamówień sklepu internetowego i paczek pocztowych przez całą dobę.

Nasi eksperci są gotowi doradzić we wszystkich pojawiających się kwestiach i wybrać indywidualną konfigurację.

Współpraca z nami jest możliwa na kilka sposobów:

 • Plan ratalny.
 • Leasing.
 • Franczyza.
 • Wynajem.
 • Zakup.

Zapytaj o indywidualną ofertę