Franczyza do 30 tys: samoobsługowe szafki do przechowywania

Automatyczne samoobsługowe przechowywanie bagażu

Zorganizuj swój własny biznes za pomocą prostej i popularnej usługi z przychodem 12250 zł miesięcznie


Funkcje inteligentnych szafek

Interfejs w różnych językach z komunikatami głosowymi
Wielojęzyczność

Interfejs w różnych językach z komunikatami głosowymi

Możesz ustawić różne taryfy dla różnych regionów i czasów
Wielotaryfowy

Możesz ustawić różne taryfy dla różnych regionów i czasów.

​Instalacja CCTV i mechaniczne zamki antywłamaniowe
Bezpieczeństwo
​Instalacja CCTV i mechaniczne zamki antywłamaniowe
Dostawa sprzętu do całodobowego panelu sterowania
Płynna praca

Dostawa sprzętu do całodobowego panelu sterowania

0
lat na rynku
0
krajów, w których mamy stałych klientów
0
zrealizowanych projektów
0
Średni dochód PLN / miesiąc dla jednego klienta

Charakterystyka i wyposażenie

Charakterystyka i wyposażenie

Będziesz mógł zorganizować własny biznes, ponieważ:

Łatwy start od 19350 zł

Dochód pasywny 12250 zł na miesiąc

Szybki zwrot w ciągu 4-6 miesięcy

Bezpieczeństwo gwarantowane w 14 krajach

Dlaczego nasz sprzęt generuje przychody?

-1-

Wysoki poziom jakości

Kontrolujemy każdy etap produkcji. Przed wysłaniem kompleksu nasi specjaliści go montują i sprawdzają wydajność

-2-

Przychody z wielu usług

Oprócz bezpieczeństwa rzeczy samoobsługowe szafki mogą świadczyć usługi ładowania urządzeń mobilnych; płatny dostęp do Internetu WiFi; usługi zamawiania taksówek i pizzy; samoobsługowy sprzedaż towarów i sprzedaż wycieczek

-3-

Profesjonalne wsparcie

Nasz zespół wsparcia jest zawsze w kontakcie dla Twojej komfortowej pracy. Pomożemy w rozwiązaniu wszelkich problemów i niezwłocznie doradzimy w tej sprawie

-4-

Skalowanie biznesu

Z naszego doświadczenia wynika, że w pierwszym roku instalujesz 1-2 samoobsługowe kompleksy plażowe, a w następnym roku już 8-10 kompleksów do przechowywania

Przykład realizacji w PolsceKorzyśći

 • Wysoki poziom jakości i bezpieczeństwa. Nowoczesny aparat wyprodukowany zgodnie ze wszystkimi standardami jakości UE
 • Łatwość użycia. Bardzo prosty i intuicyjny interfejs z asystentem głosowym
 • Tworzenie pozytywnego wizerunku. Łatwość użytkowania i poczucie bezpieczeństwa pozostawiają rzeczy poprawiające nastawienie odwiedzających

Produkujemy automatyczne przechowalnie bagażu​, uwzględniając przyjęte międzynarodowe standardy.

Są opracowywane na podstawie oprogramowania komputerowego, które jest znacznie lepsze niż podobne modele oparte na mikrokontrolerach. Taki sprzęt był prawdziwym przełomem ze względu na wysoki popyt, ochronę bezpieczeństwa i szybki zwrot z inwestycji.

Jak działamy

Po wypełnieniu wniosku manager kontaktuje się z Tobą

sporządzenie zamówienia

Po wypełnieniu wniosku manager kontaktuje się z Tobą, odpowiada na pytania, demonstruje działanie sprzętu i pomaga złożyć zamówienie

Realizujemy pełny zamknięty cykl produkcyjny od opracowania do wprowadzenia na rynek sprzętu

Produkcja 25-40 dni

Realizujemy pełny zamknięty cykl produkcyjny od opracowania do wprowadzenia na rynek sprzętu, co pozwala nam dostarczyć sprzęt do klienta w niskiej cenie bez utraty jakości

Dostawa do dowolnego miejsca w Polsce i na całym świecie

Dostawa 2-7 dni

Dostawa do dowolnego miejsca w Polsce i na całym świecie. Pomagamy wybrać trasę i przewoźnika. Przygotowujemy cały pakiet niezbędnych dokumentów i kontrolujemy wysyłkę, odprawę celną i przepływ towarów

Zestaw szafek zawiera wszystkie niezbędne narzędzia do montażu

Instalacja i montaż

Zestaw szafek zawiera wszystkie niezbędne narzędzia do montażu. Sprzęt można szybko i łatwo zmontować i uruchomić.
Możemy zapewnić specjalistę do montażu

Ważne jest dla nas, aby samoobsługowe szafki magazynowe działały bezawaryjnie i zapewniały usługi wysokiej jakości

Wsparcie techniczne

Ważne jest dla nas, aby samoobsługowe szafki magazynowe działały bezawaryjnie i zapewniały usługi wysokiej jakości. Nasze wsparcie techniczne pomoże w kwestiach związanych z obsługą, konfiguracją i prawidłową obsługą sprzętu

JAK ZAMÓWIĆ SAMOOBSłUGOWĄ SZAFKĘ

Złóż Zamówienie

Nasz menedżer skontaktuje się z Tobą, aby pomóc Ci wybrać kompleks odpowiadający Twoim potrzebom.

Umowa i płatność

Twoja transakcja będzie chroniona umową międzynarodową, a płatności można dokonać w 3 etapach

Produkcja

Produkujemy sprzęt 25-40 dni

Dostawa i uruchomienie

Dostarczamy twoje zamówienie i pomagamy w uruchomieniu go tak szybko, jak to możliwe.

Często zadawane pytania

Nasz sprzęt jest certyfikowany w Polsce, całej Europie, na Ukrainie i w Rosji. Potwierdzają to następujące certyfikaty:

Certyfikat CE: 171299008
Certyfikat UA: 1.001.012622-16
Certyfikat RU: D-UA.AB45.B.7847

Po produkcji sprzęt się wysyła do magazynu, gdzie go odbieramy i sprawdzamy funkcjonalność każdego elementu. Z naszego magazynu możemy wysyłać sprzęt do dowolnego miejsca na świecie, według najkorzystniejszych taryf firm transportowych.

Przygotowujemy cały pakiet niezbędnych dokumentów, samodzielnie przeprowadzamy wysyłkę, kontrolujemy odprawę celną i przepływ towarów. Musisz tylko odebrać towar na miejscu.

Standardowa gwarancja na automatyczne szafki wynosi 1 rok, ale jeśli chcesz, możesz przedłużyć ją do 7 lat w momencie podpisywania umowy.

Gwarancja dotyczy wyłącznie elementów elektronicznych i elektrycznych.

Jesteśmy międzynarodową firmą z 11-letnim doświadczeniem, która dostarczyła i uruchomiła 178 szafek plażowych w 14 krajach. 

Ponadto podpisujemy międzynarodową umowę, która reguluje relacje między klientem a usługodawcą.

Ponieważ każdego roku zajmowane są najlepsze miejsca na plaży, w galeriach, na dworcach, lotniskach, miejscach z dużą ilością turyści. Firma jest nowa, ale szybko nabiera tempa. Zainstaluj szafki w tym roku i zarezerwuj miejsce na dochodowy bisnes.

franczyza do 30 tys

Ludzie zawsze starali się zarobić własne pieniądze. Ale nie zawsze jest wystarczających pomysłów lub możliwości finansowych. Dlatego wielu podążą ścieżką najmniejszego oporu i popełnią błędy. Powiemy Ci, jak możesz zarabiać bez zbędnych trudności i bez dodatkowych wydatków.

Dlaczego wybrać franczyzę?

Ten rodzaj działalności jest najbardziej atrakcyjny dla początkujących przedsiębiorców, ponieważ kupując prawo do korzystania z logo i wszystkich innych niuansów prowadzenia działalności gospodarczej, możesz od razu uzyskać pierwszy zysk. Na przykład otworzyłeś franczyzę kawiarni do 30 tysięcy złotych od znanej marki. Oczywiście wielbiciele takiej kawy mieszkający w Twojej okolicy natychmiast odbędą się do Ciebie, a jeśli wszystko zostanie zrobione na najwyższym poziomie, staną się Twoimi stałymi klientami. Dzięki temu nie musisz przeprowadzać dodatkowych promocji, rabatów i siedzieć beż klientów. Tak więc zysk pojawi się dosłownie w pierwszych godzinach pracy.

Ale nie wszystko jest tak różowe, jak się wydaje, ponieważ w rzeczywistości nadal jesteś zależny od franczyzodawcy, regularnie płacisz mu pewne kwoty za korzystanie z marki. Tak, i na pewno trzebą albo niezależnie zlokalizować w punkcie sprzedaży, albo zatrudnić pracownika, co również wiążę się z dodatkowymi kosztami.

Biznes pod klucz

 Naszą ofertą różni się znacznie od franchisingu. Od 11 lat naszą firmą produkuję najlepszy sprzęt do automatycznych pomieszczeń magazynowych, które mają siedzibę w 14 krajach świata. Dosłownie 25-40 dni po złożeniu zamówienia otrzymasz sprzęt, który bardzo łatwo zmontować samodzielnie. Nie musisz zatrudniać pracowników do pracy i płacić im pensji. Do tych celów zainstalowany jest automatyczny komputer, za pomocą którego można zapłacić za czas przechowywania i zamówić pizzę, doładować rachunek telefoniczny, a także wezwać taksówkę.

Obudową wykonaną jest z wysokiej jakości trwałego metalu, który nie może być pęknięty. Gotowy sprzęt przechodzi wszystkie etapy weryfikacji i dopiero wtedy jest wysyłany do klienta. Za pomocą dodatkowego wyposażenia możesz zwiększyć przychody:

 • płatne punkty dostępu Wi-Fi i pobieranie opłat za gadżety;
 • lodówki;
 • urzędy pocztowe;
 • banery reklamowe itp.

Średni dochód wynosi do 2850 euro miesięcznie. Okres zwrotu wynosi od sześciu miesięcy do roku. Możesz zainstalować pomieszczenia do przechowywania na:

 • Plażę i inne obiekty rekreacyjne. Osobą w takim środowisku chcę się maksymalnie zrelaksować i nie obciążać swoich myśli niepotrzebnymi rzeczami. Ale jak możesz się zrelaksować, jeśli musisz Stale monitorować swoje torby, gadżety, jedzenie, ubrania itp.
 • Auto, dworce kolejowe i lotniska. Turyści nie zawsze mogą natychmiast zameldować się w hotelu, ponieważ przyjazd jest późno w nocy. Dlatego muszą chodzić po mieście z ciężkimi walizkami.
 • Hostele, w których goście mogą, podobnie jak swoje rzeczy, zostawić i odebrać kluczę. Jest to szczególnie wygodne, gdy turyści wracają po wieczornych spacerach i mogą zabrać klucz do pokoju zamiast czekać na menedżera.
 • Centrą turystyczne. Podczas spacerów ludzie często robią zakupy, ale w przypadku pączek ze sklepów spacerowanie jest niewygodne. Aby uwolnić ręce klientów, instalujemy komórki w zatłoczonych miejscach.
 • Supermarkety, w których można zostawić wszystko, co przeszkadza w zakupach. 

W celu uzyskania szczegółowych informacji i sporządzenia indywidualnego biznesplanu prosimy o kontakt z naszymi menedżerami.

Zapytaj o indywidualną ofertę