Koszty franczyzy: samoobsługowe szafki do przechowywania

Automatyczne samoobsługowe przechowywanie bagażu

Zorganizuj swój własny biznes za pomocą prostej i popularnej usługi z przychodem 12250 zł miesięcznie


Funkcje inteligentnych szafek

Interfejs w różnych językach z komunikatami głosowymi
Wielojęzyczność

Interfejs w różnych językach z komunikatami głosowymi

Możesz ustawić różne taryfy dla różnych regionów i czasów
Wielotaryfowy

Możesz ustawić różne taryfy dla różnych regionów i czasów.

​Instalacja CCTV i mechaniczne zamki antywłamaniowe
Bezpieczeństwo
​Instalacja CCTV i mechaniczne zamki antywłamaniowe
Dostawa sprzętu do całodobowego panelu sterowania
Płynna praca

Dostawa sprzętu do całodobowego panelu sterowania

0
lat na rynku
0
krajów, w których mamy stałych klientów
0
zrealizowanych projektów
0
Średni dochód PLN / miesiąc dla jednego klienta

Charakterystyka i wyposażenie

Charakterystyka i wyposażenie

Będziesz mógł zorganizować własny biznes, ponieważ:

Łatwy start od 19350 zł

Dochód pasywny 12250 zł na miesiąc

Szybki zwrot w ciągu 4-6 miesięcy

Bezpieczeństwo gwarantowane w 14 krajach

Dlaczego nasz sprzęt generuje przychody?

-1-

Wysoki poziom jakości

Kontrolujemy każdy etap produkcji. Przed wysłaniem kompleksu nasi specjaliści go montują i sprawdzają wydajność

-2-

Przychody z wielu usług

Oprócz bezpieczeństwa rzeczy samoobsługowe szafki mogą świadczyć usługi ładowania urządzeń mobilnych; płatny dostęp do Internetu WiFi; usługi zamawiania taksówek i pizzy; samoobsługowy sprzedaż towarów i sprzedaż wycieczek

-3-

Profesjonalne wsparcie

Nasz zespół wsparcia jest zawsze w kontakcie dla Twojej komfortowej pracy. Pomożemy w rozwiązaniu wszelkich problemów i niezwłocznie doradzimy w tej sprawie

-4-

Skalowanie biznesu

Z naszego doświadczenia wynika, że w pierwszym roku instalujesz 1-2 samoobsługowe kompleksy plażowe, a w następnym roku już 8-10 kompleksów do przechowywania

Przykład realizacji w PolsceKorzyśći

 • Wysoki poziom jakości i bezpieczeństwa. Nowoczesny aparat wyprodukowany zgodnie ze wszystkimi standardami jakości UE
 • Łatwość użycia. Bardzo prosty i intuicyjny interfejs z asystentem głosowym
 • Tworzenie pozytywnego wizerunku. Łatwość użytkowania i poczucie bezpieczeństwa pozostawiają rzeczy poprawiające nastawienie odwiedzających

Produkujemy automatyczne przechowalnie bagażu​, uwzględniając przyjęte międzynarodowe standardy.

Są opracowywane na podstawie oprogramowania komputerowego, które jest znacznie lepsze niż podobne modele oparte na mikrokontrolerach. Taki sprzęt był prawdziwym przełomem ze względu na wysoki popyt, ochronę bezpieczeństwa i szybki zwrot z inwestycji.

Jak działamy

Po wypełnieniu wniosku manager kontaktuje się z Tobą

sporządzenie zamówienia

Po wypełnieniu wniosku manager kontaktuje się z Tobą, odpowiada na pytania, demonstruje działanie sprzętu i pomaga złożyć zamówienie

Realizujemy pełny zamknięty cykl produkcyjny od opracowania do wprowadzenia na rynek sprzętu

Produkcja 25-40 dni

Realizujemy pełny zamknięty cykl produkcyjny od opracowania do wprowadzenia na rynek sprzętu, co pozwala nam dostarczyć sprzęt do klienta w niskiej cenie bez utraty jakości

Dostawa do dowolnego miejsca w Polsce i na całym świecie

Dostawa 2-7 dni

Dostawa do dowolnego miejsca w Polsce i na całym świecie. Pomagamy wybrać trasę i przewoźnika. Przygotowujemy cały pakiet niezbędnych dokumentów i kontrolujemy wysyłkę, odprawę celną i przepływ towarów

Zestaw szafek zawiera wszystkie niezbędne narzędzia do montażu

Instalacja i montaż

Zestaw szafek zawiera wszystkie niezbędne narzędzia do montażu. Sprzęt można szybko i łatwo zmontować i uruchomić.
Możemy zapewnić specjalistę do montażu

Ważne jest dla nas, aby samoobsługowe szafki magazynowe działały bezawaryjnie i zapewniały usługi wysokiej jakości

Wsparcie techniczne

Ważne jest dla nas, aby samoobsługowe szafki magazynowe działały bezawaryjnie i zapewniały usługi wysokiej jakości. Nasze wsparcie techniczne pomoże w kwestiach związanych z obsługą, konfiguracją i prawidłową obsługą sprzętu

JAK ZAMÓWIĆ SAMOOBSłUGOWĄ SZAFKĘ

Złóż Zamówienie

Nasz menedżer skontaktuje się z Tobą, aby pomóc Ci wybrać kompleks odpowiadający Twoim potrzebom.

Umowa i płatność

Twoja transakcja będzie chroniona umową międzynarodową, a płatności można dokonać w 3 etapach

Produkcja

Produkujemy sprzęt 25-40 dni

Dostawa i uruchomienie

Dostarczamy twoje zamówienie i pomagamy w uruchomieniu go tak szybko, jak to możliwe.

Często zadawane pytania

Nasz sprzęt jest certyfikowany w Polsce, całej Europie, na Ukrainie i w Rosji. Potwierdzają to następujące certyfikaty:

Certyfikat CE: 171299008
Certyfikat UA: 1.001.012622-16
Certyfikat RU: D-UA.AB45.B.7847

Po produkcji sprzęt się wysyła do magazynu, gdzie go odbieramy i sprawdzamy funkcjonalność każdego elementu. Z naszego magazynu możemy wysyłać sprzęt do dowolnego miejsca na świecie, według najkorzystniejszych taryf firm transportowych.

Przygotowujemy cały pakiet niezbędnych dokumentów, samodzielnie przeprowadzamy wysyłkę, kontrolujemy odprawę celną i przepływ towarów. Musisz tylko odebrać towar na miejscu.

Standardowa gwarancja na automatyczne szafki wynosi 1 rok, ale jeśli chcesz, możesz przedłużyć ją do 7 lat w momencie podpisywania umowy.

Gwarancja dotyczy wyłącznie elementów elektronicznych i elektrycznych.

Jesteśmy międzynarodową firmą z 11-letnim doświadczeniem, która dostarczyła i uruchomiła 178 szafek plażowych w 14 krajach. 

Ponadto podpisujemy międzynarodową umowę, która reguluje relacje między klientem a usługodawcą.

Ponieważ każdego roku zajmowane są najlepsze miejsca na plaży, w galeriach, na dworcach, lotniskach, miejscach z dużą ilością turyści. Firma jest nowa, ale szybko nabiera tempa. Zainstaluj szafki w tym roku i zarezerwuj miejsce na dochodowy bisnes.

koszty franczyzy

Wiele osób pragnie otworzyć własny biznes. W większości przypadków ludzie są gotowi w pełni podporządkować się swojej sprawie, ale jeszcze nie wybrali, po co leży dusza. Franczyza to świetna okazja, aby zarabiać pieniądze pod logo znanej marki. Koszt franczyzy podoba się ze względu na jego dostępność, ale jest to tylko na pierwszy rzut oka. Rozumiemy bardziej szczegółowo.

Franczyza to biznes oparty na ścisłej współpracy z franczyzodawcą (marką). Zawierając umowę, przenosisz prawo do korzystania z logo i wszystkich funkcji firmy. Należy jednak pamiętać, że początkowa płatność (nawet niewielka) nie zakończy się. W zależności od kierunku działalności będziesz musiał wynająć powierzchnię, a franczyzodawcą płacić miesięcznie pewien procent sprzedaży usług. I nie powiedzieliśmy tego jeszcze o potrzebie inwestycji w reklamę, marketing, naprawy itp.

Czy warto się starać, zwłaszcza jeśli uważasz, że nie jesteś w pełni właścicielem firmy? Czy nie lepiej jest otworzyć własną firmę, która będzie opłacana przez całą dobę, a koszty utrzymania są minimalne? O czym mówimy

Automatyczne przechowywanie bagażu

Oferujemy w pełni autonomiczną działalność pod klucz, w której wymagana jest tylko wstępna płatność i to wszystko! Oczywiście początkowa kwota będzie kosztować więcej niż franczyza, ale zwrotu nie można porównać z niczym innym. Dosłownie za 6 miesięcy do 1 roku zaczniesz zwiększać swój kapitał i pracować na plus. Wszystkie produkty są certyfikowane i wykonane zgodnie z normami UE. Współpracuje z nami już ponad 14 krajów! Pospiesz się, aby zająć dogodną pozycję w swoim mieście i zacznij zarabiać do 2850 euro miesięcznie. Zainteresowany tą ofertą?

Co oferujemy

Dlaczego automatyczne szafki są tak popularne? Odpowiedź jest prosta – przez cały czas, o każdej porze roku i przy każdej pogodzie ludzie potrzebują miejsca, w którym mogą zostawić rzeczy do przechowywania. Wszędzie potrzebne są biura bagażu:

 • na autobusach, dworcach kolejowych i lotniskach. Często zdarza się, że lot jest opóźniony w nieskończoność lub po prostu jest długi okres między transferami, a ty po prostu nie chcesz po prostu siedzieć na stacji i czekać na pociąg. Lepiej spędzać ten czas z korzyścią i wolnymi rękami. Ludzie po prostu zostawiają walizki w magazynie i idą na spacer po mieście.
 • w centrach turystycznych, gdzie wygodnie jest nie tylko zostawić swoje torby na spacer „po płucach”, ale także przekazać klucze do hostelu, dokumenty i inny bagaż upoważnionej osobie. Gwarantowane jest zachowanie zawartości komórki.
 • w supermarketach, w których lokalne komórki nie są chronione przed kradzieżą. Nasze urządzenia mają solidną konstrukcję i różne rozmiary. Dlatego odwiedzający sklep będzie mógł zostawić zarówno małą torebkę, jak i całą walizkę do przechowywania i spokojnie iść na zakupy.
 •  na plaży lub w ośrodku narciarskim. Dzięki wygodnym projektowi i łatwemu transportowi przechowalnie bagażu można umieścić na plaży latem, gdzie ludzie chcą pływać w morzu, a nie śledzić rzeczy, a zimą przewozić je do innego kurortu.
 • w dowolnym hostelu, biurze itp. jako automatyczna poczta lub sejf. Możesz przenosić klucze do pokoi w hostelu, odbierać / przekazywać paczki, przechowywać kosztowności, bez komunikacji z irytującym personelem.

Nasze zalety:

 • mobilność;
 • certyfikaty gwarancyjne i jakościowe;
 • niezawodny projekt;
 • wysoka prędkość produkcji;
 • różne urządzenia (ładowarki, punkt WI-FI, zamawianie pizzy, taksówki itp.)
 • brak personelu;
 • praca przez całą dobę;
 • stałe zarobki.

Jeśli ta oferta Cię interesuje, natychmiast skontaktuj się z naszymi menedżerami, którzy wybiorą dla Ciebie idealny sprzęt!

Zapytaj o indywidualną ofertę