Przechowalnia z systemem bakteriobójczym do czyszczenia żywności i przedmiotów osobistych

Zapewnij szereg usług:
– bezpieczeństwo rzeczy
– ładowanie telefonów
– dostawa pizzy i wezwanie taksówki
– reklama

Zorganizuj swój własny biznes za pomocą prostej i popularnej usługi z przychodem 12250 zł miesięcznie


Funkcje inteligentnych szafek

Interfejs w różnych językach z komunikatami głosowymi
Wielojęzyczność

Interfejs w różnych językach z komunikatami głosowymi

Możesz ustawić różne taryfy dla różnych regionów i czasów
Wielotaryfowy

Możesz ustawić różne taryfy dla różnych regionów i czasów.

​Instalacja CCTV i mechaniczne zamki antywłamaniowe
Bezpieczeństwo
​Instalacja CCTV i mechaniczne zamki antywłamaniowe
Dostawa sprzętu do całodobowego panelu sterowania
Płynna praca

Dostawa sprzętu do całodobowego panelu sterowania

Dlaczego nasz sprzęt generuje przychody?

-1-

Wysoki poziom jakości

Kontrolujemy każdy etap produkcji. Przed wysłaniem kompleksu nasi specjaliści go montują i sprawdzają wydajność
​​-2-

Przychody z wielu usług

Oprócz bezpieczeństwa rzeczy kompleks może świadczyć usługi ładowania urządzeń mobilnych; płatny dostęp do Internetu; usługi zamawiania taksówek i pizzy; aparatura sprzedażowa i sprzedaż wycieczek
-3-

Profesjonalne wsparcie

Nasz zespół wsparcia jest zawsze w kontakcie dla Twojej komfortowej pracy. Pomożemy w rozwiązaniu wszelkich problemów i niezwłocznie doradzimy w tej sprawie.
-4-

Skalowanie biznesu

Z naszego doświadczenia wynika, że ​​w pierwszym roku instalujesz 1-2 kompleksy plażowe, aw następnym roku już 8-10 kompleksów
0
lat na rynku
0
krajów, w których mamy stałych klientów
0
zrealizowanych projektów
0
Średni dochód PLN / miesiąc dla jednego klienta

Charakterystyka i wyposażenie

Charakterystyka i wyposażenie

Będziesz mógł zorganizować własny biznes, ponieważ:

Łatwy start od 19350 zł

Dochód pasywny 12250 zł na miesiąc

Szybki zwrot w ciągu 4-6 miesięcy

Bezpieczeństwo gwarantowane w 14 krajach

Przykład realizacji w Polsce

Jak działamy

Po wypełnieniu wniosku manager kontaktuje się z Tobą

sporządzenie zamówienia

Po wypełnieniu wniosku kierownik kontaktuje się z Tobą, odpowiada na pytania, demonstruje działanie sprzętu i składa zamówienie

Realizujemy pełny zamknięty cykl produkcyjny od opracowania do wprowadzenia na rynek sprzętu

Produkcja 25-40 dni

Realizujemy pełny zamknięty cykl produkcyjny od opracowania do wprowadzenia na rynek sprzętu, co pozwala nam wprowadzić ACH na rynek w niskiej cenie bez utraty jakości

Dostawa do dowolnego miejsca w Polsce i na całym świecie

Dostawa 2-7 dni

Dostawa do dowolnego miejsca na świecie. Pomagamy wybrać trasę i przewoźnika. Przygotowujemy cały pakiet niezbędnych dokumentów i kontrolujemy wysyłkę, odprawę celną i przepływ towarów

Zestaw szafek zawiera wszystkie niezbędne narzędzia do montażu

Instalacja i montaż

Zestaw szafek zawiera wszystkie niezbędne narzędzia do montażu. Sprzęt można szybko i łatwo zmontować i uruchomić.
Możemy zapewnić specjalistę do montażu i strojenia ACX.

Ważne jest dla nas, aby samoobsługowe szafki magazynowe działały bezawaryjnie i zapewniały usługi wysokiej jakości

Wsparcie techniczne

Ważne jest dla nas, aby komory magazynowe MVK MASH działały bezawaryjnie i zapewniały usługi wysokiej jakości. Nasze wsparcie techniczne pomoże w kwestiach związanych z obsługą, konfiguracją i prawidłową obsługą sprzętuCzęsto zadawane pytania

Nasz sprzęt jest certyfikowany w Polsce, całej Europie, na Ukrainie i w Rosji. Potwierdzają to następujące certyfikaty:

Certyfikat CE: 171299008
Certyfikat UA: 1.001.012622-16
Certyfikat RU: D-UA.AB45.B.7847

Po produkcji sprzęt się wysyła do magazynu, gdzie go odbieramy i sprawdzamy funkcjonalność każdego elementu. Z naszego magazynu możemy wysyłać sprzęt do dowolnego miejsca na świecie, według najkorzystniejszych taryf firm transportowych.

Przygotowujemy cały pakiet niezbędnych dokumentów, samodzielnie przeprowadzamy wysyłkę, kontrolujemy odprawę celną i przepływ towarów. Musisz tylko odebrać towar na miejscu.

Standardowa gwarancja na automatyczne szafki wynosi 1 rok, ale jeśli chcesz, możesz przedłużyć ją do 7 lat w momencie podpisywania umowy.

Gwarancja dotyczy wyłącznie elementów elektronicznych i elektrycznych.

Jesteśmy międzynarodową firmą z 11-letnim doświadczeniem, która dostarczyła i uruchomiła 178 szafek plażowych w 14 krajach. 

Ponadto podpisujemy międzynarodową umowę, która reguluje relacje między klientem a usługodawcą.

Ponieważ każdego roku zajmowane są najlepsze miejsca na plaży, w galeriach, na dworcach, lotniskach, miejscach z dużą ilością turyści. Firma jest nowa, ale szybko nabiera tempa. Zainstaluj szafki w tym roku i zarezerwuj miejsce na dochodowy bisnes.

Przechowalnia z systemem bakteriobójczym do czyszczenia żywności i przedmiotów osobistych

Nasza firma opracowała instalację i teraz zaczyna wprowadzać lampy bakteriobójcze do komórek naszych przechowalni. Do istniejących szafek potrzebny jest zestaw: lampa bakteriobójcza, nowa płyta do kontroli sterowania zamkiem, zestaw przewodów, ulepszone oprogramowanie.

Nie odstąpiliśmy od tego, co dzieje się na świecie w związku z pandemią korona wirusa COVID-19.

 W takich momentach ważne jest, aby nie tylko wyrazić nasze poparcie dla wszystkich, ale także działać.

W tym czasie opracowaliśmy, przetestowaliśmy i z sukcesem wdrożyliśmy technologię bakteriobójczego czyszczenia rzeczy i produktów spożywczych w naszych automatycznych szafkach. System działa bezpośrednio w komórkach ATX i umożliwia bezpieczne przesyłanie i odbieranie za ich pośrednictwem wszelkich paczek, towarów, zakupów lub rzeczy, w tym produktów spożywczych z powodu całkowitej sterylizacji.

Jak to pomoże w teraźniejszej sytuacji?

Jest to unikalny system, który pozwala ludziom nie kontaktować się ze sobą i nie martwić się o bezpieczeństwo swoich zakupów. Nie ma potrzeby komunikowania się bezpośrednio z kurierem lub firmą kurierską. Możesz wysłać dowolną paczkę bez stania w kolejce do punktu usług pocztowych, odbierać towary bez wchodzenia do sklepu i kontaktowania się, że sprzedawcami, kasjerem i innymi kupującymi. Pełna sterylizacja półki sklepowej dla bezpieczeństwa w domu.

Jak to działa?

Osoba wynajmuje wybraną komórkę, umieszcza w niej dowolne rzeczy, produkty, zakupy, paczkę i wprowadza numer telefonu odbiorcy. W ciągu 5 minut odbiorca otrzymuje wiadomość SMS z informacją, że może otrzymać zdezynfekowaną paczkę zgodnie z otrzymanymi szczegółami. Eliminuje to potrzebę jakichkolwiek spotkań, przekazywania rzeczy z rąk do rąk, a ponadto kluczy do komórek, ponieważ przechowalnie bagażu są zautomatyzowane.

Gdzie można zainstalować taki sprzęt?

W klatkach wielopiętrowych budynków . W ten sposób można uprościć i zabezpieczyć proces przekazywania żywności lub paczek od kuriera do wszystkich mieszkańców wielopiętrowego budynku z pełną sterylizacją.

W supermarketach i sklepach. W komórkach można sterylizować zarówno zakupioną żywność i artykuły gospodarstwa domowego, jak i rzeczy osobiste kupujących.

W miejscach publicznych (przystanki, parki, place itp.). Takie komórki nadają się do tymczasowego przechowywania i dezynfekcji przedmiotów osobistych, toreb i żywności, a także telefonów, słuchawek, zapalniczek itp. Bardzo ważne jest obchodzenie się ze wszystkimi drobiazgami, które ludzie zwykle mają w kieszeniach i często ich dotykają.

Co warto wiedzieć?

Teraz aktywnie negocjujemy z przedstawicielami sieci handlowych i firm zarządzających kompleksami mieszkalnymi. Jest zainteresowanie.

Proponujemy, aby nie stać w miejscu,  spróbuj też uzgodnić instalację takiego sprzętu w wyżej wymienionych miejscach. My z kolei przygotujemy zestaw i przeprowadzimy  ulepszenia kosztem kosztów produkcji.

Jesteśmy gotowi jak najszybciej zrealizować zamówienia na taki sprzęt, ponieważ rozumiemy sytuację, która rozwija się na świecie.

Możesz dowiedzieć się więcej o zasadzie pracy i uzyskać cennik z warunkami dostawy, kontaktując się z nami telefonicznie lub wypełniając wniosek. Bądź zdrowy!

Zapytaj o indywidualną ofertę