Wynajem automatów vendingowych cena: samoobsługowe szafki do przechowywania

Automatyczne samoobsługowe przechowywanie bagażu

Zorganizuj swój własny biznes za pomocą prostej i popularnej usługi z przychodem 12250 zł miesięcznie


Funkcje inteligentnych szafek

Interfejs w różnych językach z komunikatami głosowymi
Wielojęzyczność

Interfejs w różnych językach z komunikatami głosowymi

Możesz ustawić różne taryfy dla różnych regionów i czasów
Wielotaryfowy

Możesz ustawić różne taryfy dla różnych regionów i czasów.

​Instalacja CCTV i mechaniczne zamki antywłamaniowe
Bezpieczeństwo
​Instalacja CCTV i mechaniczne zamki antywłamaniowe
Dostawa sprzętu do całodobowego panelu sterowania
Płynna praca

Dostawa sprzętu do całodobowego panelu sterowania

0
lat na rynku
0
krajów, w których mamy stałych klientów
0
zrealizowanych projektów
0
Średni dochód PLN / miesiąc dla jednego klienta

Charakterystyka i wyposażenie

Charakterystyka i wyposażenie

Będziesz mógł zorganizować własny biznes, ponieważ:

Łatwy start od 19350 zł

Dochód pasywny 12250 zł na miesiąc

Szybki zwrot w ciągu 4-6 miesięcy

Bezpieczeństwo gwarantowane w 14 krajach

Dlaczego nasz sprzęt generuje przychody?

-1-

Wysoki poziom jakości

Kontrolujemy każdy etap produkcji. Przed wysłaniem kompleksu nasi specjaliści go montują i sprawdzają wydajność

-2-

Przychody z wielu usług

Oprócz bezpieczeństwa rzeczy samoobsługowe szafki mogą świadczyć usługi ładowania urządzeń mobilnych; płatny dostęp do Internetu WiFi; usługi zamawiania taksówek i pizzy; samoobsługowy sprzedaż towarów i sprzedaż wycieczek

-3-

Profesjonalne wsparcie

Nasz zespół wsparcia jest zawsze w kontakcie dla Twojej komfortowej pracy. Pomożemy w rozwiązaniu wszelkich problemów i niezwłocznie doradzimy w tej sprawie

-4-

Skalowanie biznesu

Z naszego doświadczenia wynika, że w pierwszym roku instalujesz 1-2 samoobsługowe kompleksy plażowe, a w następnym roku już 8-10 kompleksów do przechowywania

Przykład realizacji w PolsceKorzyśći

  • Wysoki poziom jakości i bezpieczeństwa. Nowoczesny aparat wyprodukowany zgodnie ze wszystkimi standardami jakości UE
  • Łatwość użycia. Bardzo prosty i intuicyjny interfejs z asystentem głosowym
  • Tworzenie pozytywnego wizerunku. Łatwość użytkowania i poczucie bezpieczeństwa pozostawiają rzeczy poprawiające nastawienie odwiedzających

Produkujemy automatyczne przechowalnie bagażu​, uwzględniając przyjęte międzynarodowe standardy.

Są opracowywane na podstawie oprogramowania komputerowego, które jest znacznie lepsze niż podobne modele oparte na mikrokontrolerach. Taki sprzęt był prawdziwym przełomem ze względu na wysoki popyt, ochronę bezpieczeństwa i szybki zwrot z inwestycji.

Jak działamy

Po wypełnieniu wniosku manager kontaktuje się z Tobą

sporządzenie zamówienia

Po wypełnieniu wniosku manager kontaktuje się z Tobą, odpowiada na pytania, demonstruje działanie sprzętu i pomaga złożyć zamówienie

Realizujemy pełny zamknięty cykl produkcyjny od opracowania do wprowadzenia na rynek sprzętu

Produkcja 25-40 dni

Realizujemy pełny zamknięty cykl produkcyjny od opracowania do wprowadzenia na rynek sprzętu, co pozwala nam dostarczyć sprzęt do klienta w niskiej cenie bez utraty jakości

Dostawa do dowolnego miejsca w Polsce i na całym świecie

Dostawa 2-7 dni

Dostawa do dowolnego miejsca w Polsce i na całym świecie. Pomagamy wybrać trasę i przewoźnika. Przygotowujemy cały pakiet niezbędnych dokumentów i kontrolujemy wysyłkę, odprawę celną i przepływ towarów

Zestaw szafek zawiera wszystkie niezbędne narzędzia do montażu

Instalacja i montaż

Zestaw szafek zawiera wszystkie niezbędne narzędzia do montażu. Sprzęt można szybko i łatwo zmontować i uruchomić.
Możemy zapewnić specjalistę do montażu

Ważne jest dla nas, aby samoobsługowe szafki magazynowe działały bezawaryjnie i zapewniały usługi wysokiej jakości

Wsparcie techniczne

Ważne jest dla nas, aby samoobsługowe szafki magazynowe działały bezawaryjnie i zapewniały usługi wysokiej jakości. Nasze wsparcie techniczne pomoże w kwestiach związanych z obsługą, konfiguracją i prawidłową obsługą sprzętu

JAK ZAMÓWIĆ SAMOOBSłUGOWĄ SZAFKĘ

Złóż Zamówienie

Nasz menedżer skontaktuje się z Tobą, aby pomóc Ci wybrać kompleks odpowiadający Twoim potrzebom.

Umowa i płatność

Twoja transakcja będzie chroniona umową międzynarodową, a płatności można dokonać w 3 etapach

Produkcja

Produkujemy sprzęt 25-40 dni

Dostawa i uruchomienie

Dostarczamy twoje zamówienie i pomagamy w uruchomieniu go tak szybko, jak to możliwe.

Często zadawane pytania

Nasz sprzęt jest certyfikowany w Polsce, całej Europie, na Ukrainie i w Rosji. Potwierdzają to następujące certyfikaty:

Certyfikat CE: 171299008
Certyfikat UA: 1.001.012622-16
Certyfikat RU: D-UA.AB45.B.7847

Po produkcji sprzęt się wysyła do magazynu, gdzie go odbieramy i sprawdzamy funkcjonalność każdego elementu. Z naszego magazynu możemy wysyłać sprzęt do dowolnego miejsca na świecie, według najkorzystniejszych taryf firm transportowych.

Przygotowujemy cały pakiet niezbędnych dokumentów, samodzielnie przeprowadzamy wysyłkę, kontrolujemy odprawę celną i przepływ towarów. Musisz tylko odebrać towar na miejscu.

Standardowa gwarancja na automatyczne szafki wynosi 1 rok, ale jeśli chcesz, możesz przedłużyć ją do 7 lat w momencie podpisywania umowy.

Gwarancja dotyczy wyłącznie elementów elektronicznych i elektrycznych.

Jesteśmy międzynarodową firmą z 11-letnim doświadczeniem, która dostarczyła i uruchomiła 178 szafek plażowych w 14 krajach. 

Ponadto podpisujemy międzynarodową umowę, która reguluje relacje między klientem a usługodawcą.

Ponieważ każdego roku zajmowane są najlepsze miejsca na plaży, w galeriach, na dworcach, lotniskach, miejscach z dużą ilością turyści. Firma jest nowa, ale szybko nabiera tempa. Zainstaluj szafki w tym roku i zarezerwuj miejsce na dochodowy bisnes.

Wynajem automatów vendingowych

Nie można sobie wyobrazić współczesnego świata beż takiej usługi jak przechowalnią bagażu. Nie można się bez nich obejść na stacjach, w supermarketach i innych instytucjach publicznych. Ale klasyczne komórki z wątpliwymi blokadami jakości lub tylko tokenami, które pracownicy wydają klientom, są nieaktualne. Ludzie chcą mieć pewność pełnego bezpieczeństwa swoich rzeczy, a obecne warunki wymagają ich 24-godzinnej dostępności i dostępności dodatkowych usług. Wszystkie te wymagania są w stanie zaspokoić automatyczne magazyny, które zyskują popularność z każdym rokiem. 

Automatyczne szafki można znaleźć w absolutnie każdej branży, w miejscach, gdzie jest ogromny tłum ludzi. Zakres komórek będzie się dalej rozszerzał. Wynika to z faktu, że ich wprowadzenie do istniejącej firmy, a także założenie zupełnie nowej firmy, przynosi same korzyści. Okres zwrotu sprzętu, niezależnie od lokalizacji, nie przekracza jednego roku, pod warunkiem, że prawidłowo wybrałeś zestaw do swoich celów. Tutaj możesz uzyskać rekomendację dotyczące tego problemu.

Jeśli z jakiegoś powodu nie masz możliwości rozwinięcia własnych punktów usługowych, możesz wypożyczyć sprzęt do użytku płatnego. Wynajem vendingowych automatów, których cenę ustalasz osobiście, zapewni stabilny i całkowicie pasywny dochód.

Gotowe rozwiązania biznesowe z automatycznymi szafkami

  • Usługi magazynowania w miastach turystycznych. Możesz zaaranżować pokój z zestawem komórek różnej wielkości w centralnych obszarach lub w pobliżu miejsc masowych odwiedzin osób (muzea, stadiony, atrakcję, plażę). Locker-room będą wykorzystywane do umieszczania dużych toreb, kosztowności, przenoszenia kluczy do mieszkań oraz ładowania gadżetów.
  • Kamery na dworcach kolejowych (auto, kolej, powietrze). Zaawansowany, szybki i bezpieczny sposób umieszczania bagażu docenią klienci. Zapewnij płatny dostęp do Internetu oraz możliwość wezwania taksówki z maszyny i uzyskania gwarantowanego dochodu.
  • Ulepszenie usługi dla odwiedzających detalicznych. Nasze produkty wybierane są nie tylko w celu budowania biznesu, ale także w celu zwiększenia wygody klientów. Instalując sprzęt w super-, hipermarkecie i innych podobnych placówkach, eliminujesz ryzyko kradzieży, a także oszczędzasz na nich zamki i akcesoria. Ponadto brak troski o własność pozwoli na dłuższy pobyt w Twojej instytucji.
  • Urzędy pocztowe. Nowoczesny sposób dostarczania zamówień złożonych przez Internet to Świętna okazją, aby zaoszczędzić czas odbiorców. Beż bolesnych wybuchów i mnóstwa potwierdzeń! Usługa wezwania taksówki w takim punkcie odbioru byłaby mile widziana.

Automaty vendingowe są przyszłością i tak długo, jak istnieją wolne niszę w zakresie świadczenia usług płatnego przechowywania rzeczy, istnieje również możliwość stworzenia udanego i obiecującego biznesu bez większego wysiłku.

Zapytaj o indywidualną ofertę